| b06dan1x7 a întrebat:

as cam vrea sa dau un ps2 model nou fabricat in 2010, albastru, 1 maneta, un joc original (rocket and clank 3) modat prin card, e original sony si e made in germany(tocmai de acolo l-am luat) si ce sa mai spun arata bine si in plus nici nu l-am folosit prea mult pentru ca am PC-ul,

fac mai mult schimb cu telefoane cu touch sau querty gen samsung galaxy 550...

1 răspuns:
| Madalinargo a răspuns:

Acum cumperi ps2 ieftinesad numai sunt ce au fost odata stiu ce vb sunt fan ps am avut ps1 ps2 fat si slip ps3 psp 1004 si 2004 psp go si in curand psp vitabig grin