| claudiaaas a întrebat:

Sall TPU, vreau si eu niste idei pentru subiectele de la desen: "o zi de vara" si "peisaj montan"... exemplu: -zi de vara : desenez un soare, un pom... o casa. din asteastraight face si -peisaj montan : desenez niste munti si ceata, ce as mai putea sa desenez, ceva gen astea.va rog, urgent. apropo sunt clasa a 7-a msiiii! dau funda!:X

Răspuns Câştigător
| hippiegirl435 a răspuns:

La ziua de vara poti sa faci un camp de grau sau de maci. Ideea e sa domine culorile calde.