| XxAndreiMasterxX a întrebat:

vreau si eu sa imi spuneti cum pot sa fac sa treaca timpul mai repedecrying macar pana la craciun ca astept craciunucrying si ziua de 17 octombrie cand vin parintii meihappy precizez ca prt nu am langa mine (casa) decat la 2km si merg pdata la 2-3 saptamanii mai mult chiar si nu stiu cum sa imi ocup timpu in afara de pc si iesit afarahappy dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un tigan borat cu ceas la c*R uratule. ma p*s pe fata ta paroasa de sobolan retard. sa nu te mai dai pe la fete de 12 ani ***'ule ca te rup. pui de pedofil. te calc oligofrenule.