| viatadecacatt a întrebat:

Voi ce faceti toata ziua pe caldura asta? Macar daca puteam sa ies afara dar ma topesc de caldlaughing. dati-mi i mie idei de facut in casa, in camera ca sa imi ocup timpul sa treaca ziua mai repede, ca numai seara poti sa iesi afara sa te plimbi.

10 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu fac origami 3D laughingAcum am terminat o lebăduţă love struck laughing

| Dan a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa faci o baie cu petale de trandafiri galbeni. Mult noroc in viata!

| DeNyyy a răspuns:

Pai.si eu sunt in aceeasi situatie.ma gandeam sa stau vreo 4 ore in dimineata asta pe laptop. dupa aia sa il pun la incarcat si sa il las deschis si sa ma culc. dupa aia sa vad ce program tv mai e pe la televizor si sa ma uit si eu la ceva. dupa aia ma gandeam sa imi fac unghiile si dupa aia plictiseala

| lays a răspuns:

Eu mi-am facut manichiura si pedichiura, am invatat niste machiaje noi(experimentez zilnic.ma pasioneaza, m-am gandit sa fac un curs, dar e foooarte scump:-s), acum vreau sa citesc carti pe net, poate fac si vreun clipulet de postat pe youtube, fac curat.vine mai tarziu o prietena la mine, vedem un film ceva, joc sims. apoi ma duc sa-mi iau iubitu de la muncabig grin

| AlexBitza a răspuns:

Citeste o carte, invita un prieten/o prietena pe la tine ca sa vorbiti despre ce vreti voi, gaseste ceva pe net sa faci, ajuta si tu oamenii de pe TPU :d, desenaza daca iti place.

| ladylove a răspuns:

Buna. Uita-te la filme, citeste sau cheama niste prietene la tine si distrati-va.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumb0 a răspuns:

Poti sa mergi la un strand ceva gen =/.(ziua) Dar daca vrei sa stai in casa... nu stiu fii si tu o "pisica de noapte" laughing, dormi toata ziua si diseara stai pana dimineata pe la 5 afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, daca iesim pe afara ne topim, dar putem da o petrecere pe computer si numai noi, userii TPU suntem invitati. Ce zici?

| j0rjeL03 a răspuns:

Plaja ...