| S4Suk3 a întrebat:

Sall TPUCe fel de fete va plac?

5 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Cele care au două mâini, două picioare şi un cap(unul singur, surprizele ar fi naşpa).

| pufoshenia24 a răspuns:

Wow ce te-ai mai dus la culcarelaughing eu nu prea pot sa iti raspund pentru ca sunt fata. dar cred ca unii baieti nu vad la o fata doar frumusetea exterioara. si cred ca stii la cine ma refer. mai bine ar trebui sa fie echilibrata balanta cu frumusetea exterioara cu cea interioara. parerea mea. pakisswinking

| Hardsky1 a răspuns:

Sincer nu prea am pretentii, dar daca ar fi asa o blonda cu ochii albastri sau verzi laughing) ma rog si caracteru conteaza...

| DEVOL a răspuns:

Toate cele care stiu sa respecte,sa zambeasca,sa aiba simptul umorului,sa nu se planga de o unghie rupta,sa nu planga pentru cine nu merita, sa stie ce vrea de la viata, indipendenta, sincera, amicala si sa imi lumineze ziua cu atitudinea ei.