| EaZzZy a întrebat:

joc un server privat de metin cu bonusuri normale si as dori sa stiu care caracter e mai bun pvp in duelluri si cat de cat si pvm warior/ninja/sura/shaman?

Răspuns Câştigător
| g0d a răspuns:

Eu zic ca pvp warrior mental e cel mai bun asta il folosesc si eu big grin...Si imi poti zice siteul de la mt multumesc frumos? Funda?

| EaZzZy explică (pentru g0d):

Serverul este unul german si nu poti trage clientul decat daca intri pe site cu proxy server baga idul in lista si da FUNDA id:volanschi_bogdan@yahoo.com

3 răspunsuri:
| g0d a răspuns:

Imi poti da siteul de la mt ala te rog frumos?

| EaZzZy explică:

Baga idul in lista god: volanschi_bogdan