| jhghg a întrebat:

Sall! Va plac filmele asiatice/coreene?

5 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

In nici un caz, pot spune ca le detest.

| akcentdiana a răspuns:

Mie imi plac la nebunie, sunt superbe si sunt de multe tipuri, de exemplu vechi, sau noi (din epoca noastra) care imi plac la nebunie happy

| jhghg explică (pentru akcentdiana):

Ma bucur ca intalnesc persoane carora le plac filmele de genuhappy cati ani ai?

| lucian1231 a răspuns:

Si mie mie imi plac foarte mult.In special serialele alea de pe TVR1 le-am vazut pe toate pana acum dar pacat ca nu mai dau seriale noi dar oricum au fost multe big grin

| Deea6 a răspuns:

Da! Eu mai demult ma uitam tot timpul la seriale coreene dar acum nu ma mai uit din pacate dar sunt foarte frumoase mie imi plac mult pentru ca sunt decente si interesante mai ales cele care arata istoria lor!