| Patrick_7552 a întrebat:

Sall va rog ajutati-ma cu niste idei despre cum va fi lumea modei in anul 2200 va rog ca eu nu am nici o idee

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Pai cu fuste elctronice si cu bluze care se aprind la fiecare frecare usoaralaughing) stiu euthinking
Bafta

| Maria_7883 a răspuns:

Uite cum imi imaginez eu ca va fi:
-haine facute dintr-un material care nu se poate sifona si murdari.
-hainele se vor curata peste noapte fara a fi nevoie sa la bagam la masina de spalat.
-sa nu mai fie nevoie sa nu imbracam si dezbaracam doarece hainele vor avea niste butoane automate cu ajutorul carora noi sa ne alegem tinuta.
Bafta la compunerea ta!

| Patrick_7552 explică:

Ms mult