| Skypee a întrebat:

Sall, va rog ajutati-ma, ma gandesc intre 2 pachete.Primul are Assassins creed brotherhood si revelations si al doilea are assassins revelations cu dlc inclus.Deci va rog ajutati-ma.
Funda! Si dati si motive big grin, Scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Assassins creed brotherhood si revelation

| Skypee explică (pentru price):

Specific ca cele 2 nu au dlc-uri, dar si mie mi se pare destul de convenabil deoarece ambele pachete au acelasi pret. happy

| price a răspuns (pentru Skypee):

De asta spun si eu...dar de ce le cumperilaughing exista si alte metode

| Skypee explică (pentru price):

Le cumpar pentru multiplayer, dar eu iau dlc de pe net, le piratez, daca am dlc-uri si ma pot prinde, eu unu cred ca nu, dar tu ce zici?

| price a răspuns (pentru Skypee):

Am 10 ani vechime si tot atata de indiferenta si sarcasm, sunt prea lenesi astia si nu se incurca pentru nimicuri, ii agata pe aia care o fac in masa!

5 răspunsuri:
| doru199 a răspuns:

Sall assassin creed revelations poate fi oferta mai frumoasa la cele doua dar mai bine alegi unu si bun