| vlad_6144 a întrebat:

Sall.va rog sa imi raspundeti daca stiti cam de la ce varsta poti sa te apuci de actorie si daca stiti cateva scoli de actorie din romania sau din strainatate happy

Răspuns Câştigător
| julietadya a răspuns:

Salut vlad, de obicei de actorie te poti apuca dupa ce termini liceul, pentru ca poti sa faci o facultate in acest domeniu.

1 răspuns:
| GeOrGy2110 a răspuns:

Nu exista o varsta anume la care sa te apuci de actorie, am vazut copii si de 4 ani in telenovelele romanesti, dar de scoli de actorie nu stiu. scuze