| alexutza_9130 a întrebat:

Sall var placea sa avem in scoli sahul?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai bine ar baga cate 2-3 ore pe saptamana educatie civica, la adunat de gunoaie ca murim naiba sufocati de ele.Si nici Wall-E nu e sa ne salvezehee hee

| madalicious a răspuns:

Da, pentru ca asa ne-am concentra mai bine la alte materii. Sahul linisteste creierul si il si dezvolta in acelasi timp. love struck Ador sahul, desi iau mai mereu bataie la jocuri. laughing

| Malvina24 a răspuns:

Da! ar fi minunat! sahul ajuta memoria! ar fi buna macar o ora pe saptamana! am alege cel/a mai bun/a pe clasa/scoala/judet, etc

soothe
| soothe a răspuns:

De ce nu? dar lipsesc atatea alteleeeeee!

| yanny`s a răspuns:

Neah...nu cred ca mi-ar placethinking

| emma_6707 a răspuns:

Da mi-ar place desi nu pot sa inteleg exact ce vor de la mine piesele alealaughing dar ar fi foarte tare eu in generala cand nu faceam sportul afara si era sala ocupata, puteam sa ne jucam sah sau table sau remi ne aducea profa in clasa ^^ era tare day dreaming

| Alex_7297 a răspuns:

Înaintea şahului mai sunt...

| Aicilef a răspuns:

Dap! Ar fi foarte frumos pentru a dezvolta memoriabig grin!

| NiCoL♥ a răspuns:

Mie una nubig grin crede-ma nu ma pricep de loc la sah.nu cred ca ar fi cea mai buna idee.

asta e parerea meahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi prima materia de pe lista mea de chiul oh go on.
De ce sa imi omor neuronii pe asa ceva?
Daca vreau sah ma duc in parc, imi iau o perna si ma uit...cica.