| IceKIdu a întrebat:

Sall vreau sa imi spuineti cum sa imi schimb limbajul care este putin cam vulgar si comportamentul care este unul impulsiv. Din cauza aceasta uni ma ignora si nu vreau asa.Va rag sa ma ajutati plzhappy!

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Buna...in loc sa in juri vulgar, mai bine zici:''la naiba" sau daca in juri cu baga-mi as.mai bine zici baga-mi as picioarele...nu stiu cum injuri tu.
sh cu pr...incearca s le dovedesti ca te-ai schimbat

succes in a-ti schimba limbajul...

fundita?

2 răspunsuri:
| princessmaya a răspuns:

Cand iti vine a injura, incearca sa te abtii.sau foloseste alte cuvinte decat cele vulgare.Incearca sa ii ajuti pe cei din jur, cere-ti scuze fata de cei ce ai gresit.Comportamentul tau va fi vizibil schimbat

| IceKIdu explică:

Va multumesc mult o sa tin cont de raspunsurile voastrebig grin