| savalucian a întrebat:

Sall! vreau si eu sa imi ziceti niste mesaje de iertare pentru o prietena foarte buna pe care am suparat-o si stiu ca e vina mea. nu am fost si nu vreau sa fiu cu ea deci nu de dragoste. plss

2 răspunsuri:
| LoveAgain a răspuns:

Pentru tine nu inseamna nimic dar pentru mine da gandeste-te te rog doar mai da-mi o sansa pentru a fi prieteni te rog iarta-mi greseala

as vrea sa ma ierti ca ti-am spus gresit acum stau si sufar si nu imi e bine de dorul tau plang mereu doar pentru ca imi este greu as vrea vorbele sa m-i le retrag tu imi esti cea mai draga am sa-mi amintesc mereu ai fost esti si vei ramane prietena mea imi pare rau

am gresit dar nu te pot uita tu ai fost si ai ramas prima mea prietena iarta-ma

o sa te rog pana nu voi mai avea glas, o sa plang pana nu voi mai avea lacrimi, si o sa te indragesc pana cand voi muri te rog iarta-ma

| danny15 a răspuns:

Iubita mea cu ochii ca cafeaua si cu buzele ca carameau ca cand te vad ma apuca dorul cas ca calin nemuritorul