| mistikk a întrebat:

Buna TPU am 100 de nervi nu mai suport m-am certat cu prietena mea si ea da vina pe mine zice ca ne-am certat din vina mea cu toate ca eu ii dadeam mesaje cu ce face si toate cele si ea nu imi raspundea cand am sunat-o mi-a zis ca nu are timp de mine apoi nu a mai sunat de o luna am intrebat-o ce i-am facut eu de nu vrea sa mai vb cu mine si s-a suparat pe mine vara-sa i-a zis ca am zis eu sa imi stearga nr din tel. si ea o crede pe vara-sa eu nu o suport pe fata aia pur si simplu ma enerveaza la culme stiu ca am fost cele mai bune prietene dar vreau sa se termine totul va rog ziceti-mi cum sa-i spun sa uitam ca am fost prietene nu vreau sa o fac apoi sa ma urasca toata viata si sa se bage in tot ce este al meu?

Răspuns Câştigător
| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate. ai sa vezi.
veti fi cele mai bune prietene curand. doar spune-i de la obraz ce te deranjaza si fi-ti cat mai sincere intre voi

1 răspuns:
| traficanta a răspuns:

Astea`s certuri copilaresti. o sa treceti peste

nu merita sa stricati totul pentru o cearta

vorbe spuse fara rost.

vorbeste cu ea si explica`i totul, daca intr`adv tii la ea, du`te si vb cu ea macar la telefon ceva. si zi ca vrei sa fiti din noi prietenebig grin