| deleteddddd a întrebat:

Sall`z`sad.

mi-am loat jocul : lara croft and the guardian of light. si cerintele minime sunt : Minimum System Requirements
Operating System: Windows XP, Windows Vista and Win 7
CPU: 3+ GHz Intel or 2.5+ GHZ AMD processors
Memory: 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista)
Video Card : NVIDIA GeForce 6 Series (6800GT or better) / ATI 1300XT or better
Hard Drive: 7GB
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card and drivers.

Asa...eu am cerintele minime de`ce mi-se misca tot aiurea?sad. pls help : Am 2gb ram ~ Windows XP, placa video nVidia 7300 sad procesor Intel(R) 4CPU 3.00GHz

Helpp plsss :-

1 răspuns:
| lolitza a răspuns:

Pai de obicei nu prea merg celelalte decat windows asa are si un prieten de-al meu ca tine tot greu se misca (aiurea) sunt niste cabluri de cumparat daca vrei poti sa intrebi la magazinele de electronice doar asa poate sa mearga fundita? aa daca ai imvu adauga-ma lolitza00 iti pot sp acolo mai multe lucruri