| dedfgv a întrebat:

Salll:d ce asi putea sa getesc la ora de tehno la scoala? as vrea sa fie ceva mai deosebit(de nota +10)sa iasa in evidenta

mersi:*anticipat

3 răspunsuri:
| emeris a răspuns:

Noi am facut salata de frisca smug
vezi ca frisca e obligatorie...(si majoritatea nu va ajunge in mancare, asta ca un avertisment happy ) laughing

| BlueSummer a răspuns:

De ce nu gatesti ceva simplu (spre exemplu niste tartine) pe care sa le decorezi cu diverse legume, condimente in diferite forme?

| username007 a răspuns:

Pai eu in clasa a 5 a am avut o tema la fel si am facut salata de fructe
am taiat fructele, am pus zahar si frisca deasupra
a iesit foarte buna