| papatukjatlekjulk a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac in prima zi de scoala, avand in vedere ca trec in clasa a 8-a? Si nu as vrea ceva care sa iasa in evidenta, dar totusi sa fie dragut.

Astept raspunsuri!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna. Iti zic cum ma imbrac eu si tu zici daca iti place:bluza gri c o curea mare neagra, pantaloni negri si botine grihappy ce zici iti surade ideeasmug?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk explică:

Da, suna binehappy mersi pentru sfatwinking

| emima a răspuns:

Un tricou si un hanorac ca ar firece pentru tricou o pereche de adidasi sau ca sa fii in topul scolii cred ca si la voi exista acea camasa a elevului uniforma sa si daca nu ai pantaloni ca uniforma o pereche de pantaloni negri sau o fustita aproape de genunchi mult succes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei stiu cas mai mica dacat tine dar am o idee. O fusta de blugi nici prea scurta da nici prea lunga. O camasuta fara modele alba si o cravata rosie sau neagra. Iar in picioare niste opincute.:d:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca mai bine o bluza grii si negru asa sau ceva cocolatiu e tendy cu blugii sau ceva negru pantalon