| loma a întrebat:

Salll, imi spuneti va rog cum se numeste piesa in care refrenul suna asa"aiaie, avem fete la petrecere " ...primul raspuns corect primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Puffix96 a răspuns:

CRBL- Petre. funda?:*

| loma explică (pentru Puffix96):

Tu si cu maya00sel8cookie ati raspuns foarte repede si in acelasi timp, asa ca va rog ca una dintre voi saa raspunda la intrebare care o pun cu ce raspuns vrea ea, oricum va primi funda :p

7 răspunsuri:
| AddaBăă a răspuns:

CRBL ft. Adda - Petre

| Chriis a răspuns:

Unde-i petre - CRBL feat Adda

| maya00sel8cookie a răspuns:

Crbl feat adda-petre

| loma explică (pentru maya00sel8cookie):

Tu si cu Puffix96 ati raspuns foarte repede si in acelasi timp, asa ca va rog ca una dintre voi saa raspunda la intrebare care o pun cu ce raspuns vrea ea, oricum va primi funda :p

| Bogdy12 a răspuns:

Avem fete la petrecere crbl

| raluka2000 a răspuns:

E crbl petre si zice avem verde la petrecere sper ca ti-am fost de folos funda?