| Kennziiie a întrebat:

Sallu`, vreau si eu niste status`uri gen `` Crezi ca sunt geloasa pe tine ca e al tau acum?laughing), scump`o, mama mereu mi-a spus sa dau jucariile care nu imi mai trebuie oamenilor fara noroc `` sau ``•Pareti frumoase si aproape culte, sunteti atat de proaste si din ce in ce maï multe`` sau ``● Esti o veritabila caterinca genetica.Ne fascineaza mersu` tau de scroafa epileptica.Cand mergi dai impresia ca te pisi Te misti gratzios de ne tii pe toti cu ochii inchisi!``, papion!puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| YoBaa a răspuns:

Sunt destul de matura,insa,nu stiu ce-mi doresc...dar de un lucru sunt sigura,te iubesc.
sau:
I don't say:"Good Bye",because you are everything for me
sau:
Totul este pierdut, insa visez prin ploaie, plangand.
sau:
Mai bine singura, decat cu un baiat ca tine fara scrupule, care nu stie ce isi doreste nici macar ...pe cine iubeste

| YoBaa a răspuns (pentru YoBaa):

Primesc fundita?laughing