| yoyo_2588 a întrebat:

Sallut im puteti spune cum sa folostesc cheat engine 5.5 am raspuns si la turorial dar nu imi ruleaza incerc sa fac banni pe siteul pandanda m-am luat dupa videourile de pe you tube dar in zadar oare ce are de nu imi merge plz astept raspuns

Răspuns Câştigător
| MonkeY a răspuns:

Buna yoyo te ajut euu cum sa folosest cheat engine
1. dai 2x click pe iconitza de pe desktop si iti apare o fereastra noua
2. apesi iconitza calculatorul mic sus la stangA sub file
3.iti apare inca o ferestra mai mica si cautzi acolo ce vrei sa bagi in cheat si dai OPEN
4. bifezi ENABLE Speedhack si alegi
5. 1 insemna normal daca vrei sa fie mai repede bagi 2.50...pana in 500 daca vrei sa ruleze cu o viteza mai miva bagi 0. 9, 0. 1... aaa si dai APPLY

si un tutorial aici http://www.youtube.com/watch?v=Li2eMwHs--A
fundita?