| anonim_4396 a întrebat:

Sallz allz Sunt foarte supy pentru ca mi s-a furat contul de imvu si nu stiu sa il recuperez.Are cineva o idee eu stiam ca este un site dar nu-ll mai stiu sau daca nu se poate ar putea cineva sa ma faca vip sau sa imi faca credit ca dau 5 funda la ala care ma poate faceP. s numele meu din imvu acum este RoxyBeiby si contul furat se num Sw33tRoBeSw33t
Plzz ajutor

Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

Salut! Am trecut si eu prin asta, mi s-a furat contul dar stiu ce poti face ca sal recuperezi! cand vrei sa te loghezi dai pe forgot password scrii emailul si ei iti trimit un email cu o parola noua si asa til recuperezi.in cazul in care unii ti-au cschimbat parola te duci pe primul email cu care te-ai intregistrat si acolo scrie:imvu alert change email adress si acolo e un buton reset old email adress adica sal schimbi cu cel vechi. Apoi trimiti iar forgot password si iti trimite iar o parola noua daca nu merge trebuie sa te duci la imvu alert change password care este un email (adica asta inseamna cand tiai schinbat parla iti trimite un email ca ai schimbat parola si la fel su cu emailu)si dai my account si gata!
Bafta!happy