| ReVeRs a întrebat:

SALlz deci am 14 ani 1.69 si vreau sa ma apuc de sala. am auzit ca ramai mic (adica nu mai cresti) daca te apuci de la 14 ani sau mai putin.este adv? si daca ma apuc de acum dupa cat timp pot lua proteine. mersi anticipat

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pai uite cum sta si faza asta cu sala. Articulatiil ti se strang adica se contracta poti ramane mic pentru ca nu mai dai voie articulatiilor sa cresca

| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Sall hellboy. Este adevarat faptul ca ramai mic daca te apuci de sala. Eu recomand sa mai astepti pana la perioada de 16 ani.BFT.

| Manuteintreaba97 a răspuns:

Eu m-am apucat de sala la varsta de 13 ani.si aveam 1, 52. ceva de genu acu am 14 ani si am 1, 68tongue.si proteinele daca le iei la varsta de 14 ani isi vor face efectul opushappy.iti trebuie 15ani ca sa le iei