| Bebeeeee a întrebat:

Sallz lome am si eu o nelamurire, vreau sa imi pun unghii false, dar nu stiu care sunt mai bune cele cu gel sau cele cu super-glu adica de la cre faci cancer? fundita

Răspuns Câştigător
| Teo_8645 a răspuns:

Este mai bine sa-ti pui cu gel deoarece te v-or tine mai mult. sper ca te-am ajutat. Fundabig grin

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Eu sunt baiat dar n-am auzit in viata mea sa faci cancer de la super glue sau gel eu desi recomand geltonguechiar daca sunt baiathappy

| Teo_8645 a răspuns:

Eu cred ca este mai bine daca ti-ai pune unghii false cu gel deoarece te v-or tine mai mult, si dupa parerea mea arata mai bine. Sper ca te-am ajutat:*. Funda?big grin