| Ciompârla a întrebat:

Sallz! Ma aflu intr-o situatie un pic ciudata si as dori sa ma ajutati! Cunosc o fata, o cunosc cam de vreo 8 ani, de cand eram mici copii si prieteni extrem de apropiati (si acum suntem), si acum la adolescenta vroiam sa avem o relatie impreuna. Doar ca acum ceva timp si-a pierdut telefonul si nu mai am cum sa mai tin legatura cu ea si pe mess nu a mai intrat de luni bune, iar parintii ei (tatal) ma urasc, nu stiu de ce dar tot ce stiu este ca din cauza mea are de suferit prin faptul ca tatal ei o cearta da fiecare data cand vin pe la ea sa o scot la o plimbare prin oras. Mai exact, cand o aduc acasa. Am ajuns la parerea ca acea fata merita ceva mai bun ca mine dar va rog sa ma sfatuiti in vreun fel deoarece noi ne iubim mult si nu vreau sa o fac sa sufere si nici eu nu vreau sa sufar. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Elisaaaaa a răspuns:

"Am ajuns la parerea ca acea fata merita ceva mai bun ca mine".Sa nu zici asta.pe bune. fata te iubeste dar nu e vina ei ca are asa parinti.

Tu ai grija de ea si tine-o aproape de tine:*:*.

Succes.:d

| miki_3263 a răspuns:

Buna! si eu am trecut prin perioada asta dar sunt fata si vreau sa ti zic o chestie daca va iubiti cu adevarat nu tineti cont de nimic.am stat cu un tip timp de 7 luni, parintii mei nu au fost nici o clipa de acord cu asta dar eu tot am continuat sa stau cu el.pana mi-am dat seama de fapt ca nu se mai poate, la mine a fost mai complicat, cert este ca va iubiti deoarece in relatie voastra este si putina aventura din cauza tatalui ei.este o chestie trecatoare:*succes cu tipa!