| madyx94 a întrebat:

Sallz...tongue
Vreu si eu cum sa impresionez un baiat de care imi place si nu stiu cum, va rog sa ma ajutati...:*winking
thx:X:X:X

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Bagate si u in seama in prezenta lui ma incearca sa ii aflii adresa de mess sau facebook si acolo veti vb si va veti imprietenii nu hainele si machiajul este pe primul loc ci impresia pe care eu faci si apoi sa fii mai ingrijita si din astea trebuie sa te apropii mai mult de el sa ii aflii secretele si ce i-ar placea la ofata iar intr-un moment in care crezi u ca e cel mai potrivit sa il intrebi desigur daca na facut el asta.bafta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat