| AnykaDulcika a întrebat:

.. imi place foarte mult de un baiat dar nu stiu daca si el ma place pe mine! broken heart Puteti sa ma ajutati si pe mine.cum sa il impresionez sau ceva de genul acesta
Pentru raspunsul cel mai bun dau funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca el ar trebuie sa te impresioneze pe tine nu tu pe el... nu iti mai trai viata dupa unul si altul baiatul potrivit pentru tine o sa vina la momentul potrivit

2 răspunsuri:
| jupiterestru a răspuns:

Baga-te cu capu-n zapada, va fi impresionat la maxim de prostia ta