| AlExAnDrU_7476 a întrebat:

Sallz TPU.( scuzati categoria dar este cea mai accesata siam am nev mare)... P e7 august plec in Italia. 1. Ce jocuri imi recomandati sa iau sa iau pentru laptop ( Cand stau in masina intins pe bancheta din spate stau pe laptp si nu prea am jocuri. PSS: nu cu memotie multa si sa mearga puse pe cd) 2.Cam cat fac cu masina pana acolo ) Ytalia)...

1 răspuns:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Iti propun Doodle Jump. e un joc captivant, si aare numai 10 MB. e despre un extraterestru care trebuie sa ajunga cat mai sus. o sa fie simplu sa joci in masina. \

bafta ^^