| Alëxąndŕą a întrebat:

Salu! miau inmbatranit simsi in (sims 3) cred ca o sa im moara cum fac sa reintinereasca? ca alfel o sa moaraaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| AlwaysIbeThere a răspuns:

Este o floare in cimitir! Cand o sa vina moartea ii dai floarea aia si te lasa sa traiesti dar poti sa o plantezi ca sa creasca mai multe.
Sper ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Deci cred ca ai fi in topul persoanelor care pun cele mai stupide intrebari si au gramatica la pamant. Tu cam cat de des treci pe la scoala?

| abydeea a răspuns:

Buna, nu-i poti face mai tineri insa le poti "opri" cresterea. Te duci la optiuni si gasesti acolo, nu mai stiu exact cum scrie - age disabled

| AlwaysIbeThere a răspuns:

Este o floare in cimitir.cand o sa vina moartea ii dai floarea aia si te lasa sa traiesti dar poti sa o plantezi ca sa creasca mai multe