| GRASUALEX19 a întrebat:

Salu TPU. Am si eu o intrebare. Am o prietena/amica si pe data de 13.martie face majoratu si nu stiu ce cadou sa ii iau aveti vreo idee ce vor fetele de la baieti de ziua lor mai ales cand fac 18 ani. Nu prea stiu si vreau sa imi fac o parere cam ce ar vrea,

3 răspunsuri:
| HereToHelp123 a răspuns:

Poti lua cadouri frumoase, personalizate anume pentru 18 ani. Poti cauta pe net, sunt "n" site-uri cu cadouri personalizate.Si cauta pentru majorat big grin Mie, sincer, cele personalizate mi se par cele mai haioase si ai tari.Sau,daca ai bani si poti face asta in orasul tau, ii poti darui o caricatura big grin Mi se pare tare draguta big grin

| madamme a răspuns:

Amica... In primul rand un buchet de flori frumos. Apoi in functie de gusturile ei. Daca e cocheta ii poti lua un parfum, un ceas, etc. Sa nu ii cumperi haine.

| GRASUALEX19 explică:

Poti sa imi dai acel site.