| vladlove123 a întrebat:

Salu TPU, cum pot face la yahoo messenger sa imi ramana mereu scrisul cum vreau eu, adica daca vb cu cineva si modific scrisul, daca dau pe altcineva am scrisul ala normal cu negru arial. cum fac sa mi se memoreze scrisul pe care eu il pun

Răspuns Câştigător
| elynutzu a răspuns:

Intri in messenger>preferences>appearance.BAFTA!

1 răspuns:
| denysatigankata a răspuns:

Simplu intri pe messenger si dai preferences-appearance. si vezi ca acolo iti da tate felurile de scrisuri si alegeti care vrei u si ramane scrisu ala tatoata viatawinkingwinkingbafta sa aiwinkingkiss