| gabitza_1661 a întrebat:

Salu TPU! Eu locuiesc singura intr-o garsoniera si aveam pana ieri o pisica. Iri am fost la shoping, dupa care am mancat si pisica era in casa. Dupa aia am dormit vreo 1 ora si m-am trezit. M-am dus in bucatarie sa fac curat in frigider, am observat ca pisica lipseste, ea de obicei cand vedea ca fac curat in frigider era prezenta. Habar nu am unde a disparut! Am cautat-o prin baie, dar nu-i! Eu cred ca a cazut de pe geam, locuiesc la etajul 4. am fost prin fata blocului si m-am uitat sa vad daca sunt urme de sange ceva pe trotuar, dar nu am vazut nimic concret. Ce credeti ca a patit?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Daca ai sertare prin casa, caut-o si prin ele; am intrat si eu in panica intr-o si fiindca Miss Pissi nu era de gasit si, din intamplare am deschis sertarul cu sosete si ea dormea linistita acolo; in ultima vreme a invatat sa deschida orice sertar.Cine stie, poate ca si pisica ta a descoperit "smecheria". Noroc!

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Pai daca nu sunt urme de trotuar exista niste idei: poate are cineva cheia de la usa ta si a luat-o, poate ai lasat usa deschisa si a furat-o sau poate a iesit cand ai inchis usa si tu nu ai vazut-o. sunt mai multe idei dar numi vin in cap

| Alinu7 a răspuns:

Pana la urma ai gasit pisica? m-ai facut foarte curios!