| Ak40 a întrebat:

fac sala si am inceput a fuma vape, are ceva? Adica vape-ul nu este asa periculos ca tigarile dar imi place gustul, vor fi ceva efecte sau e tot ok?
Si cat de periculos este vape-ul?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este la fel de periculos ca tigarile, poate si ceva mai mult.

| Ak40 explică (pentru darrio2007):

Te rog sa te mai informezi sa vezi cat de periculoase is tigarile si cat de periculos e vapeul

| darrio2007 a răspuns (pentru Ak40):

Cate tari au interzis tigarile electronice si cate au interzis tigarile normale? Aud?

https://www.vice.com/......le-normale

| Andreeush a răspuns:

E greșit să crezi că a vapa nu e periculos.

| Ak40 explică (pentru Andreeush):

E mai putin periculos ca tigara

| Glaeder a răspuns:

Mergi la sala, ok, singura problema e ca, daca fumezi iti va afecta plamanii si nu o sa ai o rezistenta buna, o respiratie potrivita.In concluzie, te va afecta mult in domeniul fitness-ului.

| Ak40 explică (pentru Glaeder):

Asta stiu si mersi pentru raspuns dar eu fac greutati mai mult rezistenta nu prea