| anonim_4396 a întrebat:

Salu TPU!(wave)
Sunt o persoana emotiva,daca am o tristete scriu totul pe o foaie,scriu niste hieroglife, nici nu le inteleg dupa ce-mi trece! Nu stiu de ce dar persoana pentru care sunt scrise le intekege la fel cind e trista doar)
Eun mister la mijloc oare? Sau prin picaturile de lacrimi se vede mai bine?))
Mersi anticipat):*

Răspuns Câştigător
| nebunick a răspuns:

Mai cunosc oameni asemanatori tie. E un fel de depresie chestia care ti se intampla tie. Du-te la un psiholog, vorbesc serios, te-ar ajuta foarte mult. :* Ceea ce scrii sunt gandirile tale atunci cand esti trist/a, iar cand iti trece acea stare uiti tot, intr-un fel. Acest lucru nu e bun, e chiar ingrijorator, de aceea ar trebui sa te vada un psiholog si sa te ajute sa iesi din depresie.batting eyelashes

1 răspuns:
| SatyPaty12 a răspuns (pentru nebunick):

Mersi mult:*