| Anca_6939 a întrebat:

a facut cineva comanda pe www.shoes.com...daca da site. ul este de incredere? pentru ca trebuie sa platesc cu cardul si imi e putin frica sa nu raman cu banii dati si fara adidasi:D

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Daca tii trimite prin posta si platesti atunci cand ii primesti pe loc este ok dar daca trebuie sa platesti cu cardul eu zic sa nu te bagi poate sa iti ia banii si sa ramai cu nimichee hee

2 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Tu oricum esti in pierdere de sume grele de bani, in permanenta, asa ca...

| IQOnly a răspuns:

Mai bine mergi la magazin.Multe site-uri sunt o pacaleala.