| Alena_Miriam_1995 a întrebat:

De curand am gasit un site de haine super dragute si mi-am facut o comanda maricica. Insa site-ul e din afara si nu pot sa platesc decat cu cardul(card visa). iar mamei ii este frica pentru ca ii cere codul de securitate si nu mai vrea sa dea. E prima data cand comand din afara, de asta imi e cam frica. Imi spuneti si mie daca voua vi l cere si cum imi pot da seama daca site-ul e ok?

3 răspunsuri:
| stfnn a răspuns:

Poti incepe prina spune despre ce site vorbesti...

| ZileCuSoare a răspuns:

Buna, depinde despre ce site e vorba. Eu am comandat de pe ebay si aliexpress si si acolo la fel a fost, imi cerea cardul si codul de securitate, insa niciodata nu au luat de pe card mai mult decat scria pretul si a fost totul in regula si am comandat de vreo 20 de ori pana acum. happy