| Crs a întrebat:

Www.miniprix.ro
Ce parere aveti?
Este de incredere site-ul?
A mai facut cineva comanda de pe acest site?
Trebuie sa platesc transportul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu comand ff des de acolo si sunt ff multumita.

8 răspunsuri:
| dadaina a răspuns:

Scrie si pe site: transport gratuit la comenzi este 150 ron si la comenzi peste 300 ron ai 10% discount si transport gratuit.
Cred ca este de incredere situl.Nu am comandat nimic pentru ca nu ma atrage nimic de pe acel site.

| dadaina a răspuns:

Brunette poate amica ta asta a comandat... cd-ul de hipnoterapie pentru marirea sanilor. happy Eu cumpar de cand au aparut magazinele online pe internet si uite ca nu am mai avut nici o surpriza pana acum. De la apartura electrocasnica la haine, accesorii s. a. In primul rand te uiti pe site-ul de unde cuperi daca ai datele furnizorului, telefon, email incerci sa ii contactezi prin metodele astea, la curier poti desface pachetul inainte si apoi dai banii...big grin

| Libelle a răspuns:

E de incredere site-ul.cunosc pe cineva care comanda haine online pentru fetita ei sh e chiar incantata.

| brunetteee a răspuns:

Buna. nu te sfatuiesc sa iti faci comanda online deoarece si o prietena de-a mea si-a facut o data o comanda de o chestie pentru marirea sanilor si cand s-a dus sa ridice pachetu tot ce era in colet era un cd. asa ca mai bine cauti in magazine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut o comanda acum cateva zile si nu am primit nimic. De ce? Din cate stiu comanda trebuia sa ajinga a 2 zi sau cel mult an 4 zile lucratoare. Vreau un raspuns sau un nr. de telefon la care pot suna. Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este groaznic pe langa ca nu trimit comenzile nici nu raspund la telefon sau raspund si imediat si anchid rog conducerea sa ia masuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat si mi au ajuns in patru zile lucratoare sau cinci cam asa, cinci cred.am incercat sa confirm comanda prin telefon dar n am reusit am sunat si mi inchideau, dar mi a venit comanda si s f multumita, mi au adus coletul acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda se primeste in 7 zile lucratoare eu am primit-o in 4 si sunt din slatina