| vnvrgvskjdv a întrebat:

Abdomenele ajuta la slabit?

Răspuns Câştigător
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Tocmai ti-ai raspuns! exercitii pentru muschii abdominali, iti fortifica muschii si topeste grasimea, apoi alergarea, pas vioi cat mai mult, coarda, bicicleta si in general orice sporthttp://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0
vezi aici cate ceva succes!

4 răspunsuri:
| Hussky a răspuns:

Nu prea, în mare parte abdomenele sunt pentru a întării muschii abdominali, nu pentru a slăbii, dar este bine să le faci, ajută un pic și la slăbit, însă mai bine ai executa exerciții specifice slăbitului.

Baftă!

| vnvrgvskjdv explică (pentru Hussky):

Si...ce fel de exercitii sunt recomandate pentru slabit?

| vnvrgvskjdv explică (pentru CLAUDIUBRETT):

Multumesc :*

| CLAUDIUBRETT a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Tocmai ti-ai raspuns! exercitii pentru muschii abdominali, iti fortifica muschii si topeste grasimea, apoi alergarea, pas vioi cat mai mult, coarda, bicicleta si in general orice sporthttp://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0
vezi aici cate ceva succes!

| TantiHeroglifa a răspuns:

Te ajuta sa iti tonifici abdomenulwinking