| anonim_4396 a întrebat:

Salut, aceasta intrebare se adreseaza in special locuitorilor municiului Oradea, dar si restul oamenilor de aici.Nu-mi place scoala de fel, dar invat de nevoie.Am trecut acum a 7a cu 8, 98 medie generala.Chestia e ca, nu stiu la ce liceu voi merge.Invat bine la engleza, istorie, educatie fizica (asta nu cred ca se pune), romana(dar imi displace), si eventual geografie.Imi puteti recomanda un liceu, si mai ales un PROFIL care sa mi se potriveasca, avand in vede materiile enuntiate mai in sus.Multumesc

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Mai am un an, dar un an trece foarte repede.

| claudiu_7386 a răspuns:

Pai ai terminat clasa a 7a. mai ai un an sa te hotarasti laughing Daca iti place (sau din cate vad nu iti place, doar inveti de nevoie) engleza, istoria, romana. geografia ar fi bine sa te duci la un profil uman: stiinte sociale sau filologie. bafta