| BitKode a întrebat:

Acum 2 luni mi-am fracturat clavicula si am avut un ham in forma de 8 timp de 4 saptamani sad Dupa ce am scos hamul am vazut ca e putin umflata si a zis doctorul ca e ok si ca in timp nu o sa se mai cunoasca nimic.Am intrebat si daca pot face sport deoarece eu practic K1 si MMA si nu vreau sa imi pierd conditia fizica. A zis ca e ok daca nu o sa fortez bratul. Fac doar alergari cateva abdomene genoflexiuni si lovesc cu picioarele in sac. Oare o sa imi ramana semn la mana? A mai avut cineva problema asta? Multumesc! Dau funda! big grin

1 răspuns:
| ciprian143 a răspuns:

Da va ramane o cicatrice, stiu fiindca si mama mea a patit la fel