| aLeks_4722 a întrebat:

Salut, acum 3-4 luni fratele meu a venit din italia si purta niste conversi marfa, nu mi-a trecut prin cap sa il intreb, si nici acum nu pot sa iau legatura cu el momentan, dar vreau sa aflu ce tip de conversi erau, sau daca erau conversi, pentru ca nu erau ca ceilalti conversi pe care i-am vazut, adica gen tenes normal, erau altfel, cu limba groasa care iesea afara, nu stiu cum sa explic, ca nu gasesc nicaieri

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Poti sa-i comanzi de pe internet! :D

. Sunt foarte usor de gasit! Uita-te pe http://www.converse.com/! Poate vei gasi aici!

---> Sper ca te-am ajutat! :o3

| TeddyBear a răspuns:

Converse All Stars?batting eyelashes
uită-te la imagini pe google, şi vezi dacă sunt asemănători happy
fundiţă?puppy dog eyes

| TeddyBear a răspuns:

Star* laughing
tastatura big grin

| Sybel a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search aici poti sa vezi daca gasesti ceva in gen cum avea fratele tau daca sunt la fel poti sa ii comanzi de pe net...Bafta...pwp:-*