| danny_5176 a întrebat:

Salut
acum cateva zile ascultam kiss fm prin winamp si a inceput o melodie gen "you are my bunny..."
cand a inceput melodia...toata plaja era in extaz
toti fredonau melodia cu voce tare... iar eu habar nu aveam de ea
mi-a placut melodia dar nu a spus cum se numeste si nici pe site la kiss nu a aprut la ultimele 10 melodii
cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Cred ca e Aisa Ft. Dj Yaang - Bunny
http://www.youtube.com/watch?v=npl4WPb0ETk

7 răspunsuri:
| AaaNNnnAaa a răspuns:

Gummy bear...nu dai funda nu?

| danny_5176 explică:

Hm nightnday ceva imi spune ca daca ne referim la acelasi lucru ai dreptate

| danny_5176 explică:

Dar acum mi-am dat seama la ce te referi si nu ai dreptate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur e asta XD Http://www.youtube.com/watch?v=37Ay4HOyW08
Hm, ceva imi spune ca n-o sa-ti placa melodiile recomandate in intrebarea anterioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, ma bucur XD

| Georgegl a răspuns:

DJ Yaang si Aisa - Bunny