| ORt0N a întrebat:

Acum ceva timp am avut un program cu care puteai sa descarci de pe youtube dar mi-am schimbat windows-ul si nu mai stiu cum se numeste, cand intram pe youtube sub film imi aparea download. funda pentru cine mi-l zice!

1 răspuns:
| RobySz98 a răspuns:

Nu ai nevoie de un program, eu nu am si pot sa descarc.si nu trebuie sa ai neparat cont de youtube, trebuie sa astepti un pic si acolo unde ii like, dislike, share, apare download si apesi pe el si alegi formatu in care vrei sa-l descarci.