| mixaellah a întrebat:

Salut, acum citeva zile am devenit interesata de oamenii care seamana foarte mult la fata, la comportament, la maniere si asa mai departe.Va rog mult ajutati-ma, spuneti-mi cu cine seaman la fata.Sau macar trimeteti-mi site-uri unde as putea afla.(Ofer Funda)

1 răspuns:
| NuDauFunda a răspuns:

Cauta pe google 'celebrity look alike generator', 'celebrity face recognition' sau altele de genul; vei gasi multe site-uri. N-am incercat decat vreo 2-3 in timp si mi s-au parut destul de lame. Poate n-au baze de date prea bogate, poate e slab creat programul de recunoastere faciala, nu stiu, dar la unele poze iti apare ca semeni leit cu unul cu care n-ai prea multe in comun.

Din poza aia...parca de Jodie Foster imi amintesti big grin