| Georgian22 a întrebat:

Salut.Acum o luna m-am logat pe telefonul unui prieten pe Facebook.Ieri am aflat chestia asta, si mi-am schimbat parola.Intrebarea mea ar fi : lui i-a mai ramas logat daca mi-am schimbat parola? ..Mentionez ca nu era pe al meu cand am schimbat-o.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa fii sigur ca exista posibilitatea de a fi logat astfel: Settings - Security - Where You're Logged In (aici iti arata unde esti logat, iar la ceea ce ti se pare a fi inneregula dai End Activity si asa esti sigur ca te-ai delogat complet). Pe viitor, pentru a vedea daca cineva iti intra pe cont, tot la Security - Login Alerts dai Get Notifications si vei sti daca e cineva pe contul tau.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O sa-i ramana parola de dinainte sa ti-o schimbi.Dar acum e posibil sa iti ramana pe telefonul de pe care ai schimbat acum parola.De ce nu ti-o schimbi de pe telefonul tau? De umbli din telefon in telefon.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, o să îi mai rămână dar nu parola ta actuală. O să-i rămână parola ta veche și nu se va putea conecta pe contul tău.