| NubleReapper a întrebat:

Salut,acum trec clasa a 9 a si ma intrebam, in ce consta "botezul"?

4 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Sa intri cu o atitudine ''mai asa'' ca sa nu-si bata aia pla de tine, adica sa n-ai parte de bote.Cam in asta consta

| NubleReapper explică (pentru PumpkinDoll):

Gen,cu multa incredere si aroganta sau?

| PumpkinDoll a răspuns (pentru NubleReapper):

Incredere da, aroganta nu prea.Incearca sa vei persoanele cu care ai putea sa te inelegi tu, n-o sa poti fi ''prieten'' cu toata lumea, dar incearca sa fi dragut cu toti cand ai ocaia(nu merge tasta)Incearca sa nu pari timid, sau sa pari fraier.Pentru ca daca aia te vad asa, or sa-si bata pla de tine toti anii aia 4. Poate ai noroc si n-o sa dai de retardati, dar is sanse mici.

| smihai23 a răspuns:

Înseamnă ca cei mai mari se cred veteranii liceului. Stai linistit, nu-i ceva obligatoriu sa-l ai. E o prostie in opinia mea.