| Shake a întrebat:

Acusi este ziua indragostitilor si eu nu stiu ce sa-i cumpar iubitului meu. Ceva sfaturi?
FUNDA!

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| lolly_3072 a răspuns:

Ceva din inima, facut de tine sau ceva romantikksmug. un date prin parc dfapt nu ca e frigstraight face, un date pe la un film sau invita'l pe la uhsmugpune'l pe el sa gateascadevil

| anqutsel a răspuns:

O rama de poza cu voi2, un album de poze normall cu voi 2, un ursulet, scrie-i chiar tu ceva. Ii poti creea ceva foarte usor: cum ar fi sa ii scrii un,, jurnal" unde sa ii spui tot ce simti, daca ii place ceva anume ii poti lua acel cevalaughing:

| Miniiii a răspuns:

O da iti dau mai multe, pai pentru inceput ar fi ok daca l-ai intreba ce vrea si daca nu sa rogi prietenii sa il intrebe si daca nu merge nici asa iti sugerez sa ii ei un parfum de firma ceva nu prea scump dar nici de 2 bani:un parfum, un gel de dus, daca face vreun sport ceva legat de el, un ceas hai ca eu cred ca su tu ai idei.Succes PwP

| RaduAl3xx a răspuns:

Spune-ne mai multe informati despre el daca se poate si ce anume ii place lui, si poate putem sa iti dam raspunsuri mai concrete!

| piciulainen a răspuns:

Eu cred adica ca baiat zic ca ar fi ceva frumos sa ii daruesti adica depinde si cati ani avetihee hee eu zic ca cel mai frumos cadou oricum e acel cand ii zici sarutandul si dezbracandul usor usor zicandu-i ca il iubesti enorm si ca ziua asta acea nu o va uite niciodata parerea mea si asa si e...