| VICA_8535 a întrebat:

Salut, ajutatii-ma! m-am intilnit cu un baiat 3 luni, ne-am iubit reciproc, la un moment dat eu l-am parasit dintr-o prostie mica, fara ca sa-mi dau seama ce am facut! Acum dupa 1 luna el m-a sunat si mi-a propus sa ne impacam, desigur ca eu inca il mai iubesc si sunt sigura ca si el la fel... dar stau pe ginduri, nu stiu ce sa fac! stiu ca este banala intrebarea, dar spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te gandesti de 2 ori.Iubirea e frumoasa pentru ca zice a fii oarba, si e un sentiment care nu te lasa sa gandesti rational. Daca tu il iubesti si el te iubeste atunci nu vad rostul in a se desparti si a suferi amandoi. Orice s-ar fi intamplat in trecut eu cred ca daca sentimentul e puternic poti inchide ochii si sa o iei de la inceput, sa incepeti ca si cum v-ati intalnii pentru prima data pentru a reusii sa aveti o relatie ca la inceput.:* asa ca numai astepta si fa ce simti.happy