| anonim_4396 a întrebat:

Salut all!sad Am 15 ani si va trebui sa raman singur acasa in weekend deoarece parintii si bunicii mei se duc la o nunta iar fratele meu se duce la munte.Eu nu voi ramane chiar singur deoarece vine bunica din partea mamei si cu inca un var care e cam...Problema e ca nu vreau sa stau cu ei vreau sa ma duc si eu la nunta, dar ai mei zic ca vor da mai multi bani la nunta daca vin si eu, dar nu e adevarat tot 15 mil dau fie ca nu ma duc, fie ca ma duc.
Deci nu voi putea ramane singur acasa totusi trebuie sa stau cu cineva. Spuneti-mi cum sa-i conving pe ai mei sa ma ia si pe mine?sadSi nu-mi spuneti ca sa chem prieteni, nu stiu ce, ca asta e cam iesit din comun pentru mine.

1 răspuns:
| PinkDea a răspuns:

Lasa-i sa se duca doar ei!