| anonim_4396 a întrebat:

Salut all, am 16ani si vreau sa ma fac Dj, am un canal pe youtube http://www.youtube.com/user/DeejayBecks1?feature=mhee cu remixuri facute de mine,nu sunt cine stie ce,doar asa de distractie,vreau sa imi dati sfaturi, si pasi care ar trebui sa ii urmez pentru a deveni Dj.

2 răspunsuri:
| PamPamPaaaam a răspuns:

De la mine ai cate un like si subscribe :*!

| oneversace a răspuns:

Frate am vazut ce ai facut acolo dar te sfatuiesc sa nu le mai faci asa ca se aude naspa intra una peste alta si nu au ziteza egala adica bpm