| anonim_4396 a întrebat:

Salut all am doar 12 ani, imi place de o fata si noh nu stiu daca ii palce de mine
am mai intrebato daca vrea sa fie cu mine da a zis ca nu vrea si nu stiu de ce. Multe fete imi spun cas dragut si chesti din astea. Numa ca am un still de strada
ce ar trebui sa fac sa ma placa?

4 răspunsuri:
| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Sa mai cresti putinhappy.

| justi a răspuns:

Poi u inca nu sti daca te place asa ca afla vb cu ea pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt tot fata si probabil acea fata nu vrea sa aiba un iubit si poate vrea sa se concentreze pe scoala mai mult. poate nu se simte pegatita si nu o intereseaza asa ceva.
si daca ea nu e genul asta atunci fi gentalman cu ea si o sa vezi ca o sa o aci sa te placa dar...ai rabdare e cel mai importnt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic.